בן אש

גלאי עשן

חברת בן אש מתמחה בפתרונות כיבוי ומניעת שריפות מתקדמים, הכוללים גם שיווק, מכירת והתקנת מערכות גילוי אש ביתיות. מדובר במערכות העומדות בכל דרישות מכון התקנים הישראלי, בהתאם לתקן 1220 ולדרישות מכבי האש וחברות הביטוח. המערכות מותקנות על ידי צוות טכני בעל הכשרה והסמכה הולמים, ומסופקות במחירים נוחים עם אחריות מלאה. כמו כן, אנו מעניקים ללקוחותינו מעטפת שירות מקיפה, החל מאפיון צרכיהם, דרך בחירת מערכת מתאימה ותכנון מיקומה, ועד להתקנתה ותחזוקתה.


מודעות לסכנת שריפה בבתים

חדשות לבקרים אנו שומעים על עוד דירה או בית שעלו בלהבות, אירועים שבמקרה הטוב מסתיימים רק בנזקים כבדים לרכוש. חשוב להבין כי מצבים אלו עלולים לקרות לכל אחד, ואפילו לאנשים הזהירים ביותר. כך למשל, שריפות בבתים יכולות להתרחש בגין תקלה במערכות חשמל או גז, בגין תנור חימום שנשכח דולק, בגלל נר נשמה שדלק כל הלילה, או בשל משחק של ילדים עם גפרורים.  לכן, חשוב מאוד להיות מודעים לסכנת שריפה הקיימת בכל בית, ולהיות ערוכים כנגדה בעזרת מערכות גילוי אש וגלאי עשן כפי שחברתנו משווקת ומתקינה.


מהותם של גלאי עשן

גלאי עשן אשר מהווים מרכיב חיוני במערכות גילוי אש ביתיות שאנו מספקים, הינם מכשירים מיוחדים המצוידים בחיישנים שמסוגלים לזהות סימנים התחלתיים של שריפה, בין אם עשן, אש ואף עליית טמפרטורת החדר. בנוסף, גלאי העשן הביתיים מחוברים למערכת התרעה מקומית או למוקד בקרה, והם מיידעים אודות הסכנה באמצעים שונים כדוגמת חייגן, צופר או תאורה.


סוגי מערכות וגלאי עשן

חברתנו משווקת ומתקינה מגוון סוגים של מערכת גילוי אש וגלאי עשן, הכוללים בין היתר גלאי עשן יורקים וגלאי עשן עצמאיים. מערכות וגלאים אלו הינם של החברות המובילות והטובות בעולם. דוגמא אחת מיני רבות הוא גלאי עשן של טלפייר מדגם TFO, שהינו גלאי קונבנציונאלי פוטואלקטרי הפועל מול רכזות מתאימות שמיוצרות אף הן על ידי אותה חברה.


התקנת מערכות גילוי אש

מלבד רכישת מכשור איכותי, ישנה חשיבות רבה גם לאופן התקנת גלאי עשן ומערכות אש, בייחוד מבחינת מיקום המערכת ואיכות ההתקנה עצמה. את ההתקנות אנו מבצעים באופן יסודי ומקצועי בעזרת צוות מקצועי, מוסמך ומנוסה ביותר. הצוות יבחן את הצרכים הייחודיים של הלקוח, הבית והמבנה בכללותו, יתאים עבורם מערכות וגלאי עשן, יתכנן את מיקומם ויתקין אותם ברמת ביצוע מעולה.


הזמנת מערכות גילוי אש וגלאי עשן

להזמנת מערכות גילוי אש וגלאי עשן העומדים בכל דרישות התקנים, ומותקנים באופן מקצועי ויעיל, התקשרו עוד היום אל חברת בן אש לטלפון 09-7460131. פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישה ולקבלת מידע וייעוץ מקצועי בנושא.

תיאום פגישה בלחיצה

מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם למתן מענה מקצועי

דילוג לתוכן