בן אש

מכירת מערכות גילוי אש ועשן

בן אש: מכירת והתקנת מערכות גילוי אש ועשן

 

אחד הפתגמים הידועים והקדומים ביותר הוא: “אין עשן בלי אש”. המקור לפתגם הוא בימי הביניים בספר הזוהר, ונכתב בארמית: "לית תְּנָנָא בְּלָא אֶשָּׁא, וְלָא אֶשָּׁא בְּלָא תְּנָנָא.”

המשמעות היא שלכל מצב יש סיבה או גורם. כאשר יש סימנים המעידים על מקרה שלילי, כנראה שיש אמת בדבר והמקרה אכן התרחש במציאות. אנו מאמינים שעל מנת למנוע שריפה ואסון, יש לנקוט בכל האמצעים הדרושים, זאת לצורך איתור או גילוי אש מבעוד מועד.

כיום, בזכות הטכנולוגיה החדישה, מערכות גילוי אש ועשן הינן מתקדמות ורגישות ביותר. מערכות גילוי אש ועשן, הינן הכרחיות לבטיחותם של האנשים הנמצאים בבית, במקום העבודה או בחללים ציבוריים. מערכות כיבוי וגילוי אש הן מצילות חיים, ולכן חייבות להיות אמינות מאד, להיות מותקנות במיקום נכון, ע”י צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום.

 

מהי מערכת גילוי אש ועשן?

מערכות לגילוי אש ועשן, הן מערכות אלקטרונית אוטומטיות, שמזהות את השלב הראשוני בו פורצת  הדליקה. המערכת מתריעה בפני הנוכחים במקום, באמצעות צפירה, שהם נמצאים מצב חירום. במקביל מזעיקה דרך חייגן אוטומטי את מכבי האש, ומוקד סיור שנמצא באזור.

המערכת מתקשרת גם באופן אוטומטי לאנשים נוספים, המוגדרים במערכת. נוסף לכך המערכת יכולה לפקד על מטפים לכיבוי אוטומטי של האש ולהפעיל מערכות חירום נוספות של מנורות סימון, נצנצים וצופרים.

מערכות גילוי אש ועשן מתקדמות, מסוגלות לזהות את התפרצות השריפה באופן מידי. זאת באמצעות מגוון רחב של אמצעים שונים, הנמצאים במערכת:

  • מדידת טמפרטורת החדר
  • מדידת נוכחות עשן
  • מדידת פליטת גזים
  • ועוד

באמצעות שקלול כל הנתונים, יודעות מערכות גילוי וכיבוי אש, איזה אמצעים יש לנקוט (קריאה לכוחות הצלה והפעלת מערכת כיבוי).

 

מכירת מערכות גילוי אש ועשן

עבודת ההתקנה מטעם בן אש, מבוצעת ע”י צוות טכני מקצועי ומיומן, אשר עבר קורס הסמכה של החברות המובילות בתחום, ובהתאם לדרישות שירותי כבאות אש, ומכון התקנים הישראלי, ולפי דרישות התקן הישראלי 1220 חלק 3 .

כל הגלאים והמערכות לגילוי אש ועשן שלנו, נמכרים ומותקנים עפ”י ת”י 1220 חלק 1;2;3

הבדיקות של מערכות גילוי אש ועשן נעשות לפי תקן 1220 חלק 11.

 

מהי רכזת גילוי אש אזורית?

רכזת גילוי אש אזורית, מותאמת להתקנות קטנות ובינוניות, במבנים תעשייתיים, מוסדיים ומסחריים. ניתן לבצע את כל פעולות התכנות באמצעות מקשי המערכת, או באמצעות מחשב. אנו מספקים רכזת קונבנציונאלית לגילוי אש, גילוי גז וכיבוי אוטומטי לארונות חשמל, או חדרי שרתים ל- 2,4,6,8,12,16 אזורי גילוי. הרכזת תוכננה ופועלת בהתאם לתקן הישראלי 1220 חלק 1.2.3

 

מהי רכזת גילוי אש אנלוגית?

מערכת ייחודית זאת, שונה ממערכות רגילות. היא מאפשרת לעבד את האותות הנקלטים בגלאים ולקבוע ערכי סף מדויקים, בהתאם להגדרות שהוכנסו לה: גודל המקום, זמני העבודה במקום ועוד.

מערכות בקרה אנלוגיות כתובתיות לגילוי אש, גילוי גז וכיבוי אוטומטי. מערכת גילוי אש אשר מבקרת ומפעילה התקני מבוא כתובתיים אנלוגיים, כגון: גלאי עשן, גלאי חום, גלאים משולבים, גלאי גז, לחצני אזעקת אש, ומפסקי זרימה.

כמו-כן מבקרת ומפעילה התקני התרעה, כדוגמת: צופרים, נצנצים ומנורות סימון, מיכלי כיבוי אוטומטיים, וחייגנים. גם זה בהתאם לתקן הישראלי 1220 חלק 1.2.3

 

מהי מערכת כיבוי אוטומטי?

אנו מספקים מערכת כיבוי אוטומטי, התקנה ותחזוקת מערכות אוטומטיות וגז, לארונות חשמל וחדרי שרתים, לפי התקן הישראלי ת”י 1597. כמו כן ההתקנה ותחזוקת מערכות אוטומטיות, אירוסול וארונות חשמל היא לפי התקן הישראלי ת”י 5210

 

גלאים

  • מכירה והתקנה של מערכות גילוי אש ועשן עפ”י ת”י 1220 חלק 1;2;3
  • בדיקות של מערכות גילוי אש ועשן, לפי תקן 1220 חלק 11. חברתנו בעלת הסמכה של מכון התקנים הישראלי ובעלת תו תקן.

העבודה מבוצעת ע”י צוות טכני מקצועי ומיומן, אשר עבר קורס הסמכה של החברות המובילות בתחום, ובהתאם לדרישות שירותי כבאות אש ומכון התקנים הישראלי, ולפי דרישות התקן הישראלי 1220 חלק 11.

 

כיבוי אוטומטי

  • התקנה ותחזוקת מערכות אוטומטיות וגז לארונות חשמל וחדרי שרתים לפי התקן הישראלי ת”י 1597.
  • התקנה ותחזוקת מערכות אוטומטיות, אירוסול וארונות חשמל לפי התקן הישראלי ת”י 5210

 

מכירת מערכות גילוי אש ועשן

בכל הנוגע למכירת מערכות גילוי אש ועשן, הבחירה בספק בעל מוניטין בעל תווי תקן היא מעל הכל.

מערכות אלו הן חיוניות לגילוי מוקדם של שריפות, להתריע לדיירים ולרשויות באופן מידי, כדי לצמצם אסונות פוטנציאליים. בחירה בספק אמין, מבטיחה שמערכות האיתור עומדות בסטנדרטים של התעשייה ומבטיחה את יעילותן בשמירה על החיים והרכוש.

השקעה במערכות איכותיות מספקים מהימנים, לא רק מספקת שקט נפשי, אלא גם מבטיחה שאמצעי בטיחות האש עומדים בקנה אחד, עם הדרישות הרגולטוריות. לכן יש לתעדף בטיחות, על ידי בחירת מערכות גילוי אש ועשן, מספק רשמי עם אישורים מוכחים.

 

בן אש- ספקי מערכות גילוי אש ועשן

מתן עדיפות להתקנת מערכות אמינות לגילוי עשן ואש, הוא צעד יזום לקראת שיפור הבטיחות ושמירה על הנפש והרכוש. לשקט נפשי אמיתי, צרו קשר עם "בן אש", הידועה בפתרונות בטיחות אש מהשורה הראשונה. הטלפון שלנו 09-7460131.

מתוך מחויבות לאיכות ושביעות רצון הלקוח, בן אש מציעה לא רק מערכות זיהוי מתקדמות, אלא גם חבילת שירותים מקיפה, הכוללת בדיקה שנתית ותחזוקה של המערכת כולה.

בצעו את הצעדים הדרושים כדי לשמור על הסביבה שלכם, על ידי בחירה בשירות של חברת בן אש, לכל צרכי גילוי האש שלכם. בשביל עתיד בטוח, צריך להשקיע היום.

תיאום פגישה בלחיצה

מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם למתן מענה מקצועי

דילוג לתוכן