בן אש

ציוד כיבוי אש

פרצה שריפה במבנה בו אתם שוהים? עד שמכבי האש יגיעו עלולות לעבור דקות יקרות, במהלכן האש יכולה להתפשט, לכלות רכוש רב, לגרום לפצועים ואף לאבידות בנפש. בדיוק בשל כך אתם זקוקים לציוד כיבוי אש ידני, שיאפשר לכם לספק מענה ראשוני ומיידי לשריפה ולמנוע את התפשטותה. פנו לחברת בן אש והצטיידו בהקדם בציוד ובאביזרים לכיבוי אש!

חברת בן אש מתמחה בשיווק, בהתקנה ובאחזקה של ציוד כיבוי אש ידני לבית למשרד, לעסק ולכל מבנה באשר הוא –

להזמנות צרו איתנו קשר עוד היום 09-7460131

המוצרים שתוכלו למצוא אצלנו:

גלגלון 3/4 אם מזנק 1″ רב שימושי בעורך 25 מטר  או 30 מטר לפי הטקן הנדרש

זרנוקים – צינורות העשויים מחומר סינתטי ובעלי   ציפוי פנימי מגומי או נאופרן, המשמשים כאמצעי עזר להעברת מים ממקור כלשהו (כמו הידרנט, למשל) למוקד השריפה. הזרנוקים מגיעים באורכים ובקטרים שונים.

כמו כן, החברה משווקת ומתקינה מערכות אוטומטיות כמו ספרינקלרים (מתזים), המשמשים גם לגילוי אש וגם לכיבוי בבתים, במשרדים, בחניונים ובמבנים שונים.

הכוח נמצא בידיים שלכם

זכרו שכדי להשתלט על שריפה שזה עתה החלה להתלקח, אין צורך להיות כבאים מקצועיים. ציוד כיבוי ידני תוכנן, עוצב ויוצר בדיוק עבור האדם הממוצע וחסר ההכשרה, ומאפשר לכל אחד להפעיל או להשתמש בו כדי לדכא את הלהבות ולמנוע את התפשטותן.

אז אם טרם הצטיידתם בציוד המתאים, פנו עוד היום לחברת בן אש. צוות המומחים שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם בבחירת הציוד המתאים ביותר לסיכוני השריפה הייחודיים שקיימים במבנה שלכם, במיקום הציוד במקומות אסטרטגיים במבנה ובהדרכה כיצד לתפעל אותו בשעת חירום. כל הציוד שאנו מספקים עומד בתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי, וכך גם התקנתו. כמו כן, אנו מעניקים שירותי אחזקה שוטפים לציוד כיבוי האש, כדי להבטיח את תקינותו, למנוע את התבלותו ולוודא שבשעת שריפה הוא אכן ימלא את ייעודו.

אל תתנו לשריפה להפתיע אתכם ואל תבזבזו ולו רגע מיותר אחד. צרו קשר עוד היום עם חברת בן אש בטלפון 09-7460131

והצטיידו בציוד ובאביזרים לכיבוי אש.

 

תיאום פגישה בלחיצה

מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם למתן מענה מקצועי

דילוג לתוכן