בן אש

תקן 11 1220

 

הכרה ממשלתית

במסגרת התקינה הנוגעת לתחום כיבוי האש, מכסה הרגולטור שדות רבים הנוגעים לתחום זה. תקן 1220 עוסק בו באופן אינטנסיבי ומכסה בו כל חלקה אפשרית. הסיבה לעיסוק האינטנסיבי הזה היא ההבנה שבכל הנוגע לשריפות יש המון מה לעשות על מנת למנוע אותן. אם הן כבר פרצו, ניתן לעשות המון מראש על מנת למנוע את ההתפשטות שלהן ולמזער את הנזקים העצומים שהן עלולות לגרום.

תקן 11 1220 עוסק באופן ספציפי בתחזוקה של מערכות גילוי אש ובהכשרה הנדרשת ממי שמוסמך לכך. ההנחיות בתקן מפורטות ביותר ומציבות רף גבוה לאלו הרוצים לעסוק בתחזוקה של מערכות גילוי אש. כמובן שחברה המתמחה בתחזוקה של גילוי אש לא תישאר בתחום הצר הזה, אלא תציע חבילה שלמה הכוללת ציוד כיבוי, ציוד איתור, מערכות כיבוי אוטומטיות, שירותי ייעוץ, התקנה ותחזוקה ועוד.

 

 

איכות רשמית

עם כל זה, חשוב לזכור שגושפנקה מרשות ממשלתית על שהחברה רשאית לעסוק בתחום וכי האנשים שאיתם תעבדו עברו את ההכשרות הרלוונטיות בתחומים שבהם הם עוסקים והם בעלי ידע נרחב בכל הנוגע לכיבוי אש היא חשובה מאוד. היא מונעת מאנשים שלא עונים על הדרישות להיכנס לשוק, והיא מחייבת את אלו שקיבלו את האישורים הללו לחדש אותם מדי זמן מה כך שהם נשארים מרועננים ומעודכנים בחידושים בתחומם.

מלבד זאת, חברה המשקיעה בקבלת אישורים על היותה עומדת בתקנים השונים היא חברה רצינית שתוכל לעבור אתכם את כל התהליך הארוך והמקיף הנוגע לכיבוי אש במתחם שעליו אתם אחראים. זה לא משנה אם אתם קבלני בניין או שיפוצים, אנשים פרטיים או מנהלי בתי ספר. כמעט כל אדם בישראל זקוק לייעוץ בנוגע לכיבוי אש ולכן אנשי מקצוע מומחים שיידעו לייעץ בהתאם לצרכים הם נכס חשוב.

אין לחשוב שבכל הנוגע לכיבוי אש מספיק להציב מטף וצינור במרתף הבניין. ישנו מכלול שלם של שיקולים בכל הצבה של ציוד כיבוי בכל מבנה. בנוסף, יש צורך בידע נרחב על מנת להתאים את הציוד שבו משתמשים לחלל שבו יהיה ישהה ולציוד שישכון בו.

יש לכם עסק בתחום מסוים ואתם מעוניינים לשלב בו את מיטב המערכות לגילוי אש? חשובה לכם איכותן של מערכות אלו כמו גם מחירן? אם כן, חברת בן אש היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מעמידה לרשותכם את כל הפתרונות שאתם צריכים לגילוי ולכיבוי אש לעסק שלכם. לסקירת המוצרים השונים, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון או להזמנות, צרו קשר ב – 09-7460131

תיאום פגישה בלחיצה

מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם למתן מענה מקצועי

דילוג לתוכן